Digitus DS-45312

Produkt nemá žiadne parametre.

• , zakúpené v Fitparadise.sk

• Dobrá cena, diaľkový ovládač, malé rozmery, funguje ako treba.
    • Snáď len toľko, že na mojom televíznom stolíku ho nedokážem kvôli pripojeným HDMI káblom umiestniť tak, aby ležal rovnobežne s okrajom stolíka... ak chcem byť puntičkár. Ale nechcem.

Moja telka (LG UHD TV) má iba 2 HDMI vstupy takže pripojenie set top boxu, domáceho kina a xboxu mi robilo problémy. Táto šikovná vecička to vyrieši bez toho aby som stratil UHD rozlíšenie xboxu. Super! Odporúčam.

Produkt nemá žiadne parametre.

Objevte plný potenciál UHD - Podporuje Ultra HD 4K2K (60Hz) Switch Digitus 4K HDMI 3x1 umožňuje pohodlně měnit mezi 3 vstupními zdroji HDMI (DVD / Blu-Ray přehrávač, herní konzole, streamingové krabice / paličky, digitální přijímače atd.) Prostřednictvím dálkového ovládání, automatického a inteligentního rozpoznání se přepne na aktuální spínač. Problémy s opětovným propojením kabelů jsou věcí minulosti. Díky podpoře Ultra HD 4K2K (60 Hz), zažijete Váš mediální obsah v brilantně ostrém rozlišení. Technické parametryGaranceAnoDistribuceCZPersoo_cross_sellNe

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Fitparadise.sk

• Dobrá cena, diaľkový ovládač, malé rozmery, funguje ako treba.