Najnovšie recenzie zo sekcie Dátové prepínače

Pridané: 12. februára 2019

Zakúpený v Smart Computer

• Dobré riešenie za primeranú sumu

Pridané: 8. februára 2019

• Rusi obraz

Uvedeny vyrobok je paskvil, LED ky rusia obraz. Nekupovat!!!

Hama AP 04 audio prepínač 4 vstupy, 1 výstup

Hama AP 04 audio prepínač 4 vstupy, 1 výstup

Overený zákazník FaxCOPY Overený zákazník

Pridané: 5. februára 2019

Zakúpený v FaxCOPY

Uvedený produkt neponúkali v kamenných predajniach.

Overený zákazník VVTech Overený zákazník

Pridané: 3. februára 2019

Zakúpený v VVTech

Automatika nefunguje, je potrebné prepínať manuálne (magiobox a chromecast). Modré svetlo aktívneho portu v noci osvecuje pol izby, musel som ho prelepiť kúskom média zo starej diskety. Určite by som dnes volil iný produkt, toto je nepodarok.

Media Tech MT4169

Media Tech MT4169

Overený zákazník Veľkoobchod Grr Overený zákazník

Pridané: 30. januára 2019

Zakúpený v Veľkoobchod Grr

• produkt na digitalizaciu VHS dobrý pomocnik

Jednoznacne skvely na to na co je vyrobeny, a za skvelu cenu , bol som prekvapeny ked mi s produktom prislo aj instalacne CD ulahcilo mi to pracu. Som nadmierne spokojny.

4World 06935 Splitter / Rozbočovač HDMI 1x2, HDMI 1.2a

4World 06935 Splitter / Rozbočovač HDMI 1x2, HDMI 1.2a

Overený zákazník Tekra.sk Miro

Pridané: 26. januára 2019

Zakúpený v Tekra.sk

• Funkčnosť

Jedine cez túto vecičku sa mi podarilo spojiť Philips HDTV s PC a grafikou nVidia GTX 970. Napriamo to nešlo, ani cez DVI ani cez nič.. Odstránilo to tento podivný problém s kompatibilitou takže som veľmi spokojný že toto medzizariadenie dostalo obraz a zvuk do telky za pár korún.

PremiumCord khsplit2b

PremiumCord khsplit2b

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 20. januára 2019

Zakúpený v MALL.SK

• Aj napriek mojim obavám, tento rozbočovač splnil moje požiadavky a to rozdvojiť signál z HDMI výstupu (STB) na dva TV. Druhý TV je pripojený 10 m káblom HDMI. Oba TV môžu byť zapnuté súčasne a to bez viditeľnej straty na kvalite signálu.

Aj keď je kovový, mohol byť o niečo ťažší.

Overený zákazník MF-Elektro.sk Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2019

Zakúpený v MF-Elektro.sk

• slúži mi na prepínanie PC+SAT

Pridané: 4. januára 2019

Funguje ako ma

Gembird DSW-HDMI-53

Gembird DSW-HDMI-53

Overený zákazník naga.sk Overený zákazník

Pridané: 29. júla 2018

Zakúpený v naga.sk

Prepínač zo 4 HDMI vstupov na jeden výstup. Hodí sa napríklad pri starších televízoroch, ktoré mali menší počet HDMI vstupov. Funguje bez problémov. (zatiaľ ho vlastním len týždeň)

Gembird DSP-4PH4-02

Gembird DSP-4PH4-02

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 25. marca 2018

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• rozbočenie HDMI signalu

Digitus DS-45312

Overený zákazník Fitparadise.sk Overený zákazník

Pridané: 13. mája 2017

Zakúpený v Fitparadise.sk

• Dobrá cena, diaľkový ovládač, malé rozmery, funguje ako treba.
  • Snáď len toľko, že na mojom televíznom stolíku ho nedokážem kvôli pripojeným HDMI káblom umiestniť tak, aby ležal rovnobežne s okrajom stolíka... ak chcem byť puntičkár. Ale nechcem.

Moja telka (LG UHD TV) má iba 2 HDMI vstupy takže pripojenie set top boxu, domáceho kina a xboxu mi robilo problémy. Táto šikovná vecička to vyrieši bez toho aby som stratil UHD rozlíšenie xboxu. Super! Odporúčam.

Hama 45233 rozbočovač SCART 3-násobný, 21 pol., 0,5m, vrecko

Hama 45233 rozbočovač SCART 3-násobný, 21 pol., 0,5m, vrecko

Overený zákazník DigiTel HS 2012 Overený zákazník

Pridané: 7. mája 2017

Zakúpený v DigiTel HS 2012

• Kúpil som čo som hľadal . Aj cena bola fajn.

Overený zákazník Fitparadise.sk Overený zákazník

Pridané: 3. marca 2017

Zakúpený v Fitparadise.sk

• Dajú sa pripojiť dve zariadenia do jedného hdmi vstupu na telke. Netreba prehadzovať káble.
  • Napriek sľubovanému popisu nie je automatický. Treba prepínať ručne.

Z viacerých výrobkov na stránke som si vybral jediný, ktorý sľuboval funkciu automatického prepínania medzi zariadeniami, malo to samé rozoznať, ktorý zdroj práve vysiela signál. Nedeje sa tak, musím ručne prepínať medzi hdmi 1 a 2. Ale stále lepšie ako moje doterajšie prehadzovanie káblov.

DELTACO HDMI-221

DELTACO HDMI-221

Overený zákazník Agem Computers s.r.o. Overený zákazník

Pridané: 27. februára 2017

Zakúpený v Agem Computers s.r.o.

• Funguje na jednom kábli!!!
  • Obojstranné napájanie s adaptérov...

Mal som lacnejší, napájaný z HDMI, ale ten fungoval po dvoch kábloch a to zle. Obraz často vypadával a nezáviselo to od rozlíšenia...
Tento výrobok funguje na tom istom mieste perfektne! Škoda len, že ho treba napájať z adaptérov na oboch stranách...

Anonym Anonym

Pridané: 16. februára 2017

• Nizka cena
  • Nezhorsena kvalita prenosu ani pri 1080 i/p
  • Pozor na automaticke prepinanie

V popise je uvadzane, ze pristroj automaticky detekuje ktory signal zdroja HDMI 1 alebo HDMI 2 je aktivny a tym ho automaticky prepne na dany vstup. To znamena, ak pripojim dva zdroje HDMI signalov na jednotlive vstupy, ten ktory si navolim - aktivujem (zapnem ho), ten sa mi prepne na spolocny vystup. V skutocnosti to tak vsak vobec nie je, resp. co sa predstavuje pod pojmom aktivneho vstupneho signalu. Prepinac reaguje, prepina na zaklade pritomnosti napajania +5V HDMI vstupu. V praxi to znamena, ak pripojim prvy HDMI kabel na lubovolny vstup, ten sa mi navoli a prepne sa na spolocny vystup. Ak pripojim druhy HDMI kabel (ten prvy zostava stale pripojeny), prepinac sa prepne na ten vstup kde bol pripojeny ten druhy kabel, t.j. prepne sa na ten opacny vstup. Za tohto stavu (ak su obidva kable pripojene a nebudu sa odpajat) sa daju vstupy prepinat len manualne tlacitkom prepinania vstupov. Ak je prepinac momentalne prepnuty (hoci aj manualne) na niektory zo vstupov a kabel na tomto vstupe odpojim (strata +5V), prepinac sa prepne na opacny vstup (pritomnost +5V). Kedze zariadenia s HDMI vystupom (DVD a pod.) vo svojom StandBy rezime neodpinaju +5V na svojom HDMI vystupe, nemoze automaticky prepinat prepinac na zaklade toho ktore je momentalne zapnute zariadenie. Ak by sa chcel vyuzit tento prepinac s automatickym prepinanim v takomto zapojeni zariadeni (bezne prepojenie zariadeni) s HDMI vystupmi, muselo by sa na jednom z pripojenych zariadeni na svojom HDMI vystupe odpinat aj napatie +5V. V tomto pripade tento prepinac skutocne automaticky prepina tieto zariadenia (napr. DVD/SACD a DVD prehravac) s tym, ze to zariadenie na ktorom je odpinane napatie +5V bude automaticky prepnute priepinacom po svojom zapnuti na spolocny vystup a po jeho odpojeni bude zapojene na spolocny vystup to opacne zariadenie. Bez moznosti odpinania +5V na jednom z dvoch zariadeni je mozne uvedeny prepinac prepinat len manualnym prepinacom vstupov. Odpajat +5V na HDMI vystupe vyzaduje odborny zasah do zariadenia, co nie je vobec ale jednoduche. Preto s tymto prepinacom ak su zariadenia pevne zakablovane sa treba uspokojit len s manualnym prepinanim zariadeni alebo zvolit iny prepinac doplneny s dialkovym ovladanim, avsak za cenu ze na stole v obyvacke budete mat dalsie n+1 dialkove ovladanie.

Delock 87619 HDMI 3 - 1 Switch

Delock 87619 HDMI 3 - 1 Switch

Overený zákazník HENRY - ITSK Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2017

Zakúpený v HENRY - ITSK

• Jednoduchost. Rychle prepnutie výstupu. Zatial spokojnost. Dufam, že vydrží nejaký ten rok.
  • Mohol by byť trocha dlhší.

Vrelo odporúčam.

Overený zákazník NAY Elektrodom Overený zákazník

Pridané: 1. augusta 2016

(naposledy upravené 1. augusta 2016)

Zakúpený v NAY Elektrodom

• Výborná vecička pre staršie televízory ktoré majú menej HDMI vstupov pri potrebe napojiť viac HDMI zdrojov na jeden TV bez potreby prehadzovania káblov.
  • Zatiaĺ nič.

Gembird DSP-2PH4-001 Dat přepínač HDMI splitter, rozbočovač 2 cesty

Gembird DSP-2PH4-001 Dat přepínač HDMI splitter, rozbočovač 2 cesty

Overený zákazník K24.sk Overený zákazník

Pridané: 29. apríla 2016

Zakúpený v K24.sk

• Funguje skvelo, používam na LED TV a projektor

Odporúčam pre dve koncové zariadenia,
Podporuje HD aj 3D ako má.

Zobrazujem 81 - 100 zo 122 recenzií 1...3 4 [ 5 ] 6 7