Najnovšie recenzie zo sekcie Dátové prepínače

Aten VS-102 Video Splitter 2 port 250MHz

Aten VS-102 Video Splitter 2 port 250MHz

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 29. júna 2013

(naposledy upravené 29. júna 2013)

Zakúpený v Alza.sk

• funguje bez problémov
  • kovová krabička, nebojím sa o jej poškodenie
  • treba dokúpiť gender changer na D-SUB lebo na vstupe tam je samec
  • s redukciou sa konektor nedá zaskrutkovať
  • keby boli vstupy zboku tak je to ideálne do racku

treba si poriadne pozrieť pohlavie kontektorov,
nabudúce kúpim s viac výstupmi

Digitus HDMI switch 1 -> 2

Digitus HDMI switch 1 -> 2

Overený zákazník HEJ.sk Overený zákazník

Pridané: 16. júna 2013

(naposledy upravené 16. júna 2013)

Zakúpený v HEJ.sk

• Dokonale funguje.
  • Musí byť vystrčený, lebo ho treba zapínať a vypínať.

Potreboval som nejako odžubať nový A/V receiver Yamaha, ktorý má podporu nejakej otravnej ochrany HDCP a tým pádom som k nemu nemohol HDMI/DVI káblom pripojiť svoju starú vernú plazmu LG. Keď som to skúsil, tak namiesto čiernej som mal magentu.
Kupovať nový televízor sa mi nechcelo, moja stará plazma má uhlopriečku 128 cm, v tej kategórii by som musel za novú, kompatibilnú s HDCP, vysoliť majland. Takže som musel tuho premýšľať, ako to urobiť, aby to hralo.
Nakoniec som to vymyslel tak, že som si kúpil tento splitter, HDMI kábel z BD/DVD playera som strčil doňho a z neho som ťahal dva HDMI káble: jeden do receivera (kvôli zvuku) a jeden do TV (kvôli obrazu). Funguje to presne tak, ako som si myslel. Tým pádom receiver neovplyvňuje obraz a naopak, a všetci sme spokojní.
Odporúčam každému, kto si ako ja kúpi nový A/V receiver a chce si ešte nejaký čas nechať starší televízor, ktorý sa nemusí ráčiť s HDMI podporou receivera. Toto je fungujúce riešenie, aj keď, pochopiteľne, pôvodne bol ten splitter určený na iné účely.
Takže som spokojný, ale najradšej by som bol, keby sa ten splitter zapínal automaticky, aby som ho nemusel mať vystrčený vpredu, ale mohol ho mať zasunutý niekde za rackom s aparatúrou, medzi káblami.

Zobrazujem 121 - 122 zo 122 recenzií 1...3 4 5 6 [ 7 ]